LITERATURA:

Naszym celem jest towrzenie projektów na najwyższym poziomie, dlatego do naszej biblioteki zaliczamy tylko pozycje z górnej półki. Do naszych projektów stosujemy nie tylko wiedze zawartą w standardowych ksiażkach o programowaniu i obróbce grafiki ale również stosujemy informacje o funkcjonalności, sprawności, socjologi, wpływie mediów na klientów podstawach reklamy, reklamach w internecie itp itd.

Połączenie wiedzy z twórczością

"Optymalizacja funkcjonalności serwisów internetowych" (ang. Prioritizing Web Usability) książka którą polecamy nie tylko programistą ale wszystkim posiadającym strone internetową powiązanych z biznesem przez internet ( lub za jego pośrednictwem)

Jakich programów używamy?

Programy:

  • Photoshop - obróbka grafiki.
  • Zajączek, Pajączek - wsparcie kodów, sprawdzenie podstawowe.
  • Notatnik - główne kody i style css
  • OPERA, Mozilla, IE - sprawdzenie działania wszystkich stron i szybkości wyświetlania
 
Słowa kluczowe: agencja interaktywna Rzeszów Worcester, projektowanie stron Anglia, tworzenie stron, projekty flash, szablony, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron internetowych anglia, projekty, projekty www Anglia, projekty stron, projekty stron internetowych, projektowanie stron w Rzeszowie Worcester, tworzenie stron internetowych Rzeszów UK, projektowanie stron internetowych Rzeszów Anglia, webdesign, designy, layouty, szablony stron www, projekty firmowe, website design.