OFERTA:

Firma NEWSITE specjalizuje się w marketingu internetowym. Do naszych zadań należą wszystkie niezbędne działania podejmowane przy kreowaniu marki firmy w medium jakim jest Internet. Specjalizujemy się w tworzeniu zarówno prostych stron internetowych jak i dedykowanych, bazodanowych aplikacji internetowych. Tworzymy komercyjne projekty na najwyższym poziomie. Najnowsze technologie i sprawdzone rozwiązania pozwalają nam na zminimalizowanie kosztów przy jednoczesnym uzyskaniu maksymalnych efektów.

Czy potrzebuję stronę internetową?

Strona internetowa pozwala na dokładną prezentację oferowanych produktów i usług. Oferta ta jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Dzięki zasięgowi strony internetowej, prezentowane usługi będą dostępne na całym świecie. Jest to jednocześnie najtańsza forma promocji własnej marki dlatego polecamy unowocześnienie lub stworzenie własnej witryny.

Jesteśmy profesjonalistami, znamy się na tym co robimy. Mogą być Państwo pewni, że spędzimy przy projekcie tyle czasu ile potrzeba by zaoferowane przez nas rozwiązania spełniały Państwa oczekiwania.

Oferujemy:

  • Projektowanie ston internetowych (html, xhtml, css, javascript, php)
  • Pozycjonowanie stron (serwisy własne, katalogi i strony ogłoszeniowe)
  • Optymalizacje funkcjonalności witryn sieciowych
  • Hosting i domeny ( z nami 1 rok za darmo )
  • Tłumaczenia stron na język angielski w promocyjnej cenie
  • Doradztwo marketingowe w zakresie stron internetowych
Z NAMI OD POMYSŁU PRZEZ PROJEKT I WYKONANIE AŻ DO SUKCESU!

za mało informacji? ZAGLADNIJ TUTAJSłowa kluczowe: strony internetowe, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron internetowych, aplikacje internetowe, agencja interaktywna Rzeszów - Worcester, identyfikacja wizualna, pozycjonowanie stron, hosting.