PRACA - ZATRUDNIMY:
Ze względu na ciągły przyrost zamówień i zwiekszające się oczekiwania naszych klientów zatrudnimy osobę z poniższymi umiejętnościami do pracy stałej lub okazyjnej.

Programista-Koder PHP/Mysql

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość technologii PHP/MySQL,
- doświadczenie przy projektowaniu i budowie aplikacji internetowych,
- umiejętność programowania obiektowego,
znajomość technik umożliwiających:
  • separację logiki i prezentacji aplikacji,
  • ponowne użycie kodu,
  • przynajmniej dobra znajomość (X)HTML, CSS, JS,
  • swobodne poruszanie się w środowisku UNIX/LINUX,
precyzja i przywiązanie do detali, solidność, bezwzględna terminowość,
stały dostęp do Internetu, profesjonalizm i otwartość na nowe rozwiazania.

Dodatkowe atuty:
  • umiejętność przygotowywania kodu xhtml/css - tableless,
  • doświadczenie we wdrażaniu i modyfikacji aplikacji open source (osCommerce, Mambo, Joomla, phpBB),
  • znajomość CVS,
  • znajomość ActionScript,
  • umiejętność dokumentowania kodu pod PHPDocumentor.
Zakres obowiązków: tworzenie nowych i modyfikacja istniejących aplikacji, wdrażanie aplikacji open source.
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszenia - opisu umiejętności oraz krótkiego wykazu referencyjnego prac na adres: info@nete.cvv.pl
Prosimy napisać również:
przybliżone wymagania finansowe, jaka jest Twoja dyspozycyjność do pracy (ile godzin dziennie, dni w tygodniu?), preferowaną formę rozliczeń.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania sie jedynie z wybranymi osobami.

Dziekujemy za zainteresowanie.

Słowa kluczowe: strony internetowe cennik,cennik projektowania stron internetowych, tworzenie stron internetowych, aplikacje internetowe, agencja interaktywna Rzeszów - Worcester, identyfikacja wizualna, pozycjonowanie stron, hosting, ceny hostingu.